maildendrill@vp.pl
Nasze motto... Urządzenia Dentystyczne

"Uczciwość to opoka, na której wznosimy sukcesy naszego biznesu: jakość produktów i usług, jasne relacje z klientami i dostawcami (...). Dążenie do przewagi konkurencyjnej zaczyna się i kończy dbałością o postępowanie etyczne."
Jack Welch, dyrektor generalny General Electric

Narzędzia Stomatologiczne

Chirurgia-Nowości


Co 2 lata, na targach  stomatologicznych IDS, Firma NTI prezentuje, nowe produkty. Wśród nich, tradycyjnie, znajdują się wiertła do chirurgii stomatologicznej.
Z ostatnich nowości, na szczególną uwagę, zasługują:

H141AX - wiertła ALLPORT , których część pracująca, została powleczona azotkiem cyrkonu ( ZrN). Ta nowa powłoka, w znaczny sposób utwardza węglik spiekany, z którego wykonany jest instrument. 
Dodatkowa powłoka, powoduje:
- wolniejsze ścieranie się ostrzy, przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności cięcia
- zwiększenie odporności wiertła na środki dezynfekujące, wydłużenie żywotności węglika

H254A / H255A - uniwersalne wiertła chirurgiczne, do preparacji tkanki kostnej oraz tkanek twardych zęba. Konstrukcja części pracującej: delikatny stożek ( H254A) lub cylinder (H255A) z naprzemiennie skośnymi ostrzami, zapewnia delikatne a jednocześnie bardzo efektywne, precyzyjne cięcie.
Instrument jest polecany, głównie do: separacji korzeni, resekcji wierzchołka korzenia. 
Zaletą wiertła jest jego budowa: krótka część pracująca na długiej, cienkiej szyjce. Umożliwia, precyzyjne cięcie,  na dużej głębokości, zachowując  dobrą widoczność i bezpieczeństwo. 

CDS2 -  nowa wersja, znanych i lubianych diamentowych wierteł chirurgicznych: ChiDia. Konstrukcja wiertła przypomina diamentową wersję omawianego powyżej frezu: H254A. 
Instrument polecany do: separacji korzeni, do usuwania głęboko znajdujących się, resztek kostnych po ekstrakcji zęba. 

zobacz video pokazujące pracę wiertłami Cds2 i H254A : Sposób pracy Cds2, H254A

Żeby powiększyć, kliknij na zdjęcie