maildendrill@vp.pl
Nasze motto... Urządzenia Dentystyczne

"Uczciwość to opoka, na której wznosimy sukcesy naszego biznesu: jakość produktów i usług, jasne relacje z klientami i dostawcami (...). Dążenie do przewagi konkurencyjnej zaczyna się i kończy dbałością o postępowanie etyczne."
Jack Welch, dyrektor generalny General Electric

Narzędzia Stomatologiczne

Frezy QSCN


Każdy technik wie, jak trudny w obróbce jest nylon i inne materiały termoplastyczne.
Materiał ciągnie się za narzędziem, opracowana powierzchnia jest głęboko porysowana i trzeba poświęcić dużo czasu, by ją wypolerować. 
Czy można prościej i szybciej ?
Firma NTI posiada w swojej ofercie, grupę frezów do nylonu - frezy QSCN, które od wielu lat  są przebojowym narzędziem do nylonu, w opinie większości naszych klientów, najlepszym na rynku. 

Frezy, mają specjalny system ostrzy w formie  równoległych, schodzących się do góry, tarcz, które na całej swojej długości zostały "pocięte" w ząbki. 
Taka konstrukcja części pracującej frezu, znakomicie sprawdza się na miękkich, termoplastycznych materiałach, szczególnie na nylonie. 
Zalety: materiał nie ciągnie się narzędziem, co poprawia komfort pracy. Powierzchnia pozostaje lekko porysowana, lecze rysy są płytkie i łatwo się je poleruje, stosując odpowiednie pasty polerskie. 

Konstrukcja frezów  QSCN, ich przeznaczenie do miękkich materiałów, powoduję, że znakomicie sprawdzą się także w salonie stylizacji paznokci, do ściągania mas akrylowych, żelowych i lakierów hybrydowych

Żeby powiększyć, kliknij na zdjęcie.