maildendrill@vp.pl
Nasze motto... Urządzenia Dentystyczne

"Uczciwość to opoka, na której wznosimy sukcesy naszego biznesu: jakość produktów i usług, jasne relacje z klientami i dostawcami (...). Dążenie do przewagi konkurencyjnej zaczyna się i kończy dbałością o postępowanie etyczne."
Jack Welch, dyrektor generalny General Electric

Narzędzia Stomatologiczne

In Prep


Tradycyjnie, do preparacja ubytku, lekarz używa minimum 3 wierteł. Diamentowych, do otwarcia komory i węglika do preparacji zębiny. Dodatkowo, praca w przypadku głębokich ubytków, wymaga wiele uwagi. Preparcja nie może być za głęboka, gdyż może dojść do zperforowania wejścia do kanału.
Średni czas preparacji obszernego, głębokiego ubytku klasy I, to 12-15 min. To bardzo długo.
Firma NTI opracowała nowe wiertło, które znacznie skraca ten czas - skraca do 30 sekund ! Dodatkowo, zabezpiecza przed zbyt głęboką preparacją dna ubytku.

to  InPrep (Innovative Preparation)

Wiertło ma kształt stożka, o odejściu 6 stopni. Dzięki czemu, ściany preparacji zostaną otwarte, właśnie pod tym kątem, co wg. najnowszych badań, jest najbardziej optymalne, dla szczelności wypełnienia.
Na jego ściętym wierzchołku, znajduje się mini "guziczek" bez nasypu diamentowego, umieszczony 1 mm nad powłoką diamentową. Dzięki temu, gdy pracujemy przy dnie, możemy być spokojni, że preparacja nie będzie za głęboka. Jeżeli lekko przechylimy wiertło, możliwe jest, bezpieczne wygładzenie dna ubytku.

Szybkość pracy InPrep możecie Państwo zobaczyć, oglądając video, klikając link poniżej

Preparacja InPrep                             

Żeby powiększyć zdjęcia poniżej i zobaczyć rzeczywiste proporcje wiertła - kliknij na zdjęcie