maildendrill@vp.pl
Nasze motto... Urządzenia Dentystyczne

"Uczciwość to opoka, na której wznosimy sukcesy naszego biznesu: jakość produktów i usług, jasne relacje z klientami i dostawcami (...). Dążenie do przewagi konkurencyjnej zaczyna się i kończy dbałością o postępowanie etyczne."
Jack Welch, dyrektor generalny General Electric

Narzędzia Stomatologiczne

Kamienie SUPER MAX


Od wielu lat, czołową marką Firmy NTI, są instrumenty szlifujące ze spiekanego diamentu SuperMax.

Te narzędzia szlifierskie, zwane także kamieniami do ceramiki,  zbudowane są z wysokiej jakości naturalnego diamentu, zatopionego w ceramicznym bondzie. Ceramiczny bond, pochłania ciepło, dzięki czemu nie przegrzewa szlifowanej powierzchni ceramicznej. 
Instrumenty występują w dwóch gradacjach ziaren diamentu,  kamienie bardzo abrazyjne, są oznaczone zielonym paskiem. 
Dzięki, swojej konstrukcji AllCeramic SuperMax, szybko opracowują, nawet najtwardszą ceramikę i są polecane, przez najlepszych techników, w tym przez Olivera Brixa i Marcela Ungera do opracowywania tlenku cyrkonu. 

Wychodząc na  przeciw,  potrzebom techników, którzy chcieli wykorzystywać, tak wygodny instrument, także do opracowywania innych materiałów niż ceramika, Firma NTI zmieniając skład bondu, stworzyła wersję instrumentów: SuperMax do metalu i ceramiki. 
Te wyjątkowe instrumenty, o brunatnej barwie, mogą być wykorzystywane do jednoczesnej pracy na metalu i ceramice, nie brudząc tej ostatniej, opiłkami metalu. Wystarczy, że po pracy na metalu, kamień wykona kilka obrotów i pozostałe na nim opiłki metalu zostaną usunięte. 

Kamienie SuperMax, mają bardzo długą żywotność. Będzie ona dłuższa, pod warunkiem prawidłowego użytkowania a przede wszystkim zachowania: właściwych obrotów: 15 000 - 20  000 i lekkiego nacisku. 

Żeby powiększyć, kliknij na zdjęcie