maildendrill@vp.pl
Nasze motto... Urządzenia Dentystyczne

"Uczciwość to opoka, na której wznosimy sukcesy naszego biznesu: jakość produktów i usług, jasne relacje z klientami i dostawcami (...). Dążenie do przewagi konkurencyjnej zaczyna się i kończy dbałością o postępowanie etyczne."
Jack Welch, dyrektor generalny General Electric

Narzędzia Stomatologiczne

Wiertła diamentowe standardowe


W naszej ofercie znajdą Państwo instrumenty diamentowe Firmy NTI. Producent oferuje:

  • ponad 100 kształtów wierteł
  • w 6 nasypach
  • w rozmiarach od 06 do 50
  • 3 typy długości trzonków
  • szeroki asortyment kształtów wierteł diamentowych na mikrosilnik
  • wiertła standardowe jak i nowe linie instrumentów, do opracowywania nowoczesny materiałów stosowanych w Państwa gabinetach, takich jak: cyrkon, e.max, kompozyty nanocząsteczkowe
  • szeroka gamę wierteł do preparacji zębów, pod wszelkie pracy protetyczne, w tym: shofu, chamfer, znaczniki

Instrumenty diamentowe NTI są jednowarstwowe. Przy ich produkcji stosuje się specjalnie opatentowany proces galwaniczny: NTI Unimatrix. Narzędzia wykonane w tej technologi, mają nasyp diamentowy osadzony na ściśle określonej głębokości, w równomiernych odstępach. Dzięki temu ziarna diamentu ścierają się równomiernie na całej powierzchni oraz nie wykruszają się w trakcie pracy, przedłuża to ich żywotność.  Dodatkowy efekt, uzyskany dzięki tej technologi, to lepsze odprowadzanie ciepła w trakcie pracy.

Trzonki wierteł wykonane są z należytą starannością z zachowaniem norm ISO oraz CE, co gwarantuje stabilne osadzenie wiertła w turbinie oraz kątnicy.

Dla Państwa wygody, wiertła diamentowe podzieliliśmy na kategorie, w zależności od procedur do których je użyjecie.

Poniżej, wiertła standardowe, w pozostałych zakładkach narzędzie specjalnie, skonstruowane do procedury, której dotyczy zakładka.

aby dokładnie zobaczyć szczegóły:
żeby powiększyć kliknij na zdjęcie