maildendrill@vp.pl
Nasze motto... Urządzenia Dentystyczne

"Uczciwość to opoka, na której wznosimy sukcesy naszego biznesu: jakość produktów i usług, jasne relacje z klientami i dostawcami (...). Dążenie do przewagi konkurencyjnej zaczyna się i kończy dbałością o postępowanie etyczne."
Jack Welch, dyrektor generalny General Electric

Narzędzia Stomatologiczne

Narzędzia z diamentu spiekanego


W ofercie dla techników dentystycznych, Firmy NTI, znajdziecie Państwo, wysokiej jakości instrumenty z  diamentu spiekanego, przeznaczone do obróbki metalu i ceramiki. 
Część robocza wykonana jest ze spieku, wielu warstw ziaren diamentu naturalnego z bondem wzbogaconym FeMn ( żelazomanganem).  Dodatek FeMn, zwiększa wytrzymałość, twardość i odporność na ścieranie instrumentu. 
Wiertła, mają 3 gradacje ziaren, dzięki czemu możemy dobrać narzędzie bardzo abrazyjne, o zgrubnym nasypie (czarny pasek), standardowe, które będzie słabiej zbierało od "czarnego" ale jednocześnie nie będzie bardzo rysowało powierzchni (bez kolorowego paska) lub z nasypem wygładzającym (czerwony pasek), gdy tylko lekko zbieramy a jednocześnie wygładzamy powierzchnię. 

W ofercie , dobrze zwrócić uwagę na wiertło G5123, przeznaczone do preparacji wszystkich rodzajów ceramiki, w tym telenku cyrkonu, oraz stopów metali. Wiertło ma tak dopasowany kształt i wielkość części pracującej, by idealnie pasował do osiągania mikro anatomii powierzchni zęba, konturowania kształtu. 

Instrumenty z diamentu spiekanego, charakteryzuje duża efektywność i bardzo długa żywotność

W trakcie pracy, zanieczyszcza je materiał, na którym pracują, dlatego należy je od czasu do czasu czyścić. 
Do tego celu służy kamień do czyszczenia. 

Kamień musi być  nasączony wodą ( w tym celu zanurzamy go w wodzie i czekamy aż przestaną unosić się bąbelki powietrza) o tak przygotowany kamień "ocieramy" instrument przez kilka sekund na małych obrotach. 

Żeby powiększyć, kliknij na zdjęcie